Skip to main content

Cursus VCA voor chauffeurs Helmond

  • Maatwerk trainingen
  • Ervaren instructeurs
  • Efficiëntie & veiligheid
  • Flexibele planning
  • Erkende certificering

Veilig en gecertificeerd aan de slag in Helmond en omgeving

Bent u als chauffeur of leidinggevende werkzaam in de bouw, logistiek of agrarische sector in Helmond, Mierlo of Deurne? Dan is een VCA-certificaat onmisbaar. Bij Nico Bijkerke vindt u professionele VCA-cursussen die volledig zijn afgestemd op de dagelijkse praktijk van chauffeurs. Of u nu VCA Basis of VCA VOL nodig heeft: wij zorgen voor een efficiënte, praktijkgerichte training met oog voor veiligheid én resultaat.

Voor wie is de VCA cursus geschikt

Bij Nico Bijkerke bieden wij twee varianten:

  • VCA Basis – Voor uitvoerende medewerkers op bouwplaatsen of andere risicovolle werkterreinen.
    Doel: U leert (verborgen) risico’s herkennen en veilig werken in potentieel gevaarlijke situaties.
  • VCA VOL (Veiligheid voor Operationeel Leidinggevenden) – Voor ploegleiders, uitvoerders of andere leidinggevenden.
    Doel: Meer bewustzijn over veiligheid en leren hoe u risico’s binnen uw team beperkt.

Beide cursussen zijn geschikt als onderdeel van nascholing chauffeurs en kunnen meetellen voor 7 punten binnen Code 95. Stem dit vooraf af met onze planning.

Waarom kiezen voor Nico Bijkerke in Helmond

  • Maatwerk trainingen afgestemd op uw branche en situatie
  • Ervaren instructeurs met praktijkervaring in transport en logistiek
  • Focus op efficiëntie & veiligheid
  • Flexibele planning, ook in de avond of op locatie
  • Erkende certificering, direct inzetbaar na het behalen van uw diploma

Vanuit Helmond, Aarle-Rixtel tot Gemert, wij komen naar u toe met een incompany training. Wij verzorgen ook maatwerk opleidingen voor bedrijven in de regio.

Breder aanbod voor chauffeurs en leidinggevenden

Naast VCA bieden wij ook veiligheidstrainingen en maatwerk opleidingen aan, waaronder  heftruckcertificering en communicatietrainingen voor chauffeurs. Benieuwd naar het volledige aanbod? Bekijk ons cursussen overzicht.

SOOB-subsidie mogelijk

Onze cursussen kunnen in veel gevallen worden verzorgd onder de SOOB-regeling. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden.

Klaar om veilig en gecertificeerd aan de slag te gaan

Wilt u zich inschrijven voor een VCA-cursus in Helmond of heeft u vragen over planning, nascholingspunten of subsidies? Neem dan gerust contact met ons op. Wij helpen u graag verder.

Neem contact met ons op






    Som 86 + = 92